Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Płyty tarasowe ze względu na miejsce swojego usytuowania, narażone są na wiele szkodliwych czynników, które mogą wpływać negatywnie na ich wygląd. Właśnie dlatego w naszej ofercie prezentujemy wyjątkowo skuteczne impregnaty do płyt tarasowych. Doskonale wiemy, jak chętnie wykorzystywane do tworzenia tarasów są płyty tarasowe. Są trwałe, łatwe w układaniu, stosunkowo tanie oraz estetycznie wykonane, dlatego pozwalają na stworzenie świetnego tarasu. Niestety ich nierówna struktura sprawia, że są podatne na różnorodne rodzaje zabrudzeń, dlatego warto pomyśleć o ich zaimpregnowaniu. Na tarasie spożywamy posiłki, przechodzimy w różnym rodzaju obuwia, a dodatkowo powierzchnia ta może być narażona na zabrudzenia związane z wilgocią, spadającymi liśćmi i wieloma innymi czynnikami. Dbając o wygląd tarasu, warto przed ułożeniem płyt tarasowych pomyśleć o ich impregnacji. To doskonałe zabezpieczenie powierzchni, dzięki czemu będzie zadziwiała ona wyglądem i prezentowała się nadzwyczaj dobrze.

Impregnaty do płyt tarasowych

Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + pędzel Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + pędzel
Producent: Feda
Cena:

271,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 309,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + rękawice Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + rękawice
Producent: Feda
Cena:

271,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 309,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + wałek Feda Impregnat do płyt tarasowych 5L + wałek
Producent: Feda
Cena:

271,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 309,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Impregnat do płyt tarasowych - jakie są korzyści z jego zastosowania?

Impregnat do płyt tarasowych to produkt o wysokiej skuteczności działania. Jego zastosowanie pozwala zyskać wiele korzyści, dlatego o jego zakupie powinna pomyśleć każda osoba, która posiada taras wyłożony wspomnianymi płytami. Impregnat ten doskonale chroni przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, zarówno nowe, jak i stare płyty. Stanowi rewelacyjne zabezpieczenie przed wilgocią, a także wszelkimi zabrudzeniami, np. napojami, żywnością, olejem, winem i wieloma innymi. Co ważne, preparat ten w żaden sposób nie wpływa na kolor i wygląd płyt, zabezpiecza je i pomaga w utrzymaniu ich czystości. Jest rewelacyjnym środkiem o dużej skuteczności działania. Warto wiedzieć, że taki impregnat do płyt tarasowych świetnie zabezpiecza powierzchnię przed porastaniem jej mchem i innymi roślinami, co sprawia, że nawierzchnia może przez długi czas zachwycać swoim wspaniałym wyglądem oraz nie będzie kłopotliwa w konserwacji.

Jaki impregnat do płyt tarasowych wybrać?

Oferta naszego sklepu internetowego to wiele produktów, dlatego można wybrać preparat, który w pełni dopasuje się do potrzeb. Posiadamy świetne zestawy impregnatów do płyt tarasowych zarówno z pędzlem, rękawicami czy wałkiem gratis. To preparaty na bazie polimerów rozpuszczalnych w wodzie. Doskonale chronią płyty przed wnikaniem zabrudzeń. Zapewniają skuteczną ochronę, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów i bardzo dobrymi opiniami. Są to produkty od razu gotowe do użycia, łatwe w aplikacji i przede wszystkim skuteczne, dlatego warto pomyśleć o ich zakupie. Układając płyty tarasowe, dobrze jest zadbać o ich zabezpieczenie, w końcu każdego dnia będą narażone na wiele zabrudzeń czy wilgoć. Aby móc cieszyć się przez lata ich nienagannym wyglądem, konieczne jest zapewnienie im odpowiedniej impregnacji. Stosując przedstawione w naszej ofercie środki można mieć pewność, że płyty tarasowe będą zabezpieczone wprost idealnie.

Jak impregnować płyty tarasowe?

Proponowane przez nas impregnaty do płyt tarasowych to produkty o dużej wydajności. Już 1 litr preparatu pozwala zaimpregnować od 8 do 12m² przy dwukrotnej impregnacji. Zanim przystąpimy do prac, warto wykonać próbę na małej powierzchni. Oczywiście wszystkie czynności należy wykonywać z zachowaniem szczególnej ostrożności, w okularach, rękawicach i odzieży ochronnej oraz chronić produkt przed dziećmi. Podłoże powinno być suche, czyste i odtłuszczone. Preparat powinien być nanoszony za pomocą pędzla czy natrysku, jednak równomiernie i w odpowiedniej ilości. Dobrze jest zaimpregnować płyty ponownie, zanim pierwsza warstwa wyschnie całkowicie. Warto wiedzieć, że impregnat do płyt tarasowych powinien być nakładany w temperaturze od 10 stopni do 25 stopni Celsjusza. Do momentu wyschnięcia preparatu powinno się chronić powierzchnię przed zabrudzeniami i opadami atmosferycznymi. Użytkowanie powierzchni jest najczęściej możliwe po około 12 godzinach. Gwarantujemy doskonałe efekty z impregnacji płyt tarasowych naszymi produktami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl