Malowanie ścian nie należy do łatwych zadań, a wszystko przez konieczność starannego i równomiernego rozprowadzenia farby. Można to robić za pomocą wałków, pędzelków bądź innych zaawansowanych urządzeń. Pistolety malarskie to narzędzia, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe malowanie różnorodnych powierzchni. Dzięki nim możliwe osiągnięcie gładkości malowanych powierzchni i efektu znakomitego wykończenia. Co ważne, pistolety malarskie niwelują konieczność ręcznego malowania przy użyciu wałka i pędzli, co czyni cały proces szybszym i prostszym. W naszej ofercie prezentujemy jedynie wysokiej jakości pistolety malarskie, które swoją funkcjonalnością zaskoczą niejednego użytkownika. To modele natryskowe bądź agregatowe. Każdy z nich to doskonała jakość, dlatego można mieć pewność wyboru. Gwarantujemy zadowolenie z ich użytkowania przez długie lata. To sprawdzone modele, które cieszą się ogromną popularnością.

Pistolety malarskie

Pistolet malarski, natryskowy Prulde 82 100W Pistolet malarski, natryskowy Prulde 82 100W
Producent: Spoko Tools
Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Jak działają pistolety malarskie?

Pistolet malarski jest urządzeniem, które służy do malowania ścian wewnątrz budynków, a także karoserii samochodów czy malowania ścian zewnętrznych np. elewacji budynków. Istnieją pistolety do agregatu malarskiego, a także pistolety malarskie natryskowe. Wszystkie te modele mogą być wykorzystywane przez profesjonalne ekipy remontowo-wykończeniowe. Można zastanawiać się, jak działają pistolety do malowania? Wyposażone są w odpowiedni zbiornik na farbę, a także pompkę natłokową. Poprzez działanie ciśnienia, farba znajdująca się w zbiorniku może być dozowana z pojemnika poprzez dysze, która wyrzuca ja w formie aerozolu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie jednolitego koloru i powierzchni, która będzie pomalowana w sposób równomierny. Coraz więcej osób, które na co dzień zajmują się malowaniem powierzchni, przekonuje się, jak jest to pomocne i funkcjonalne urządzenie. To właśnie dzięki niemu prace przebiegają dużo szybciej i łatwiej.

Pistolet malarski - jaki model wybrać?

Jako że nasza oferta jest niezwykle szeroka, postaramy się podpowiedzieć, który model może okazać się odpowiedni. Wszystkie nasze pistolety malarskie to doskonała jakość, dlatego są chętnie wybierane przez wielu klientów, którzy chwalą sobie pracę z urządzeniem. Polecamy pistolet do agregatu malarskiego Grone, Graco, Wagner, Titan, Airlessco, Dedra - typ 50GX. Służy do materiałów o średniej i wysokiej gęstości, takiej jak: farby i szpachle natryskowe. To produkt wysokiej jakości, który gwarantuje dokładne dozowanie farby i szybki przebieg prac. Oferujemy również pistolet do agregatu malarskiego Grone, Graco, Wagner, Titan, Airlessco, Dedra - 25GX spust na 4 palce. Idealnie nadaje się do materiałów o niskiej i średnioniskiej gęstości, takich jak farby dyspersyjne i lakiery. Co ważne, w naszej ofercie posiadamy również pistolet malarski natryskowy model Prulde 82 100 W. To elektryczny pistolet, który służy do pokrywania każdej powierzchni - wewnętrznej i zewnętrznej - farbą lub impregnatem. Nie wymaga podłączania do kompresora, a jedynie do prądu, co czyni go niezwykle wygodnym w użytkowaniu. Dzięki regulacji mgły można malować nim małe, jak i duże powierzchnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty pistoletów malarskich?

Pistolety malarskie to urządzenia, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Są niezwykle przydatne podczas malowania dużych powierzchni, dlatego są szczególnie chętnie wybierane przez ekipy remontowo-budowlane. W naszej ofercie prezentujemy jedynie modele najwyższej jakości. Wyróżniają się efektywnością, wydajnością i ogromną trwałością, dlatego zachęcamy do ich zakupu. Co ważne, w naszej ofercie znajdziecie nie tylko pistolety malarskie, ale również pistolety do tynkowania, pistolety do silikonu, narzędzia ręczne, chemię budowlaną i maszyny. Zapraszamy do zakupów, a w sytuacji problemów z wyborem do kontaktu. Zrobimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych wszystkich klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl