Systemów układania glazury jest wiele, lecz nie da się nie zauważyć, że ostatnimi czasy zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów szczególną popularnością cieszy się ten, który wymaga od jego zwolenników zastosowania podczas przeprowadzania prac wykończeniowych takich wyrobów, jak kliny i klipsy do poziomowania płytek. Jeśli więc także znasz jego zalety lub chciałbyś się dopiero o nich przekonać, chętnie pomożemy Ci w tym, zapewniając możliwość kupienia wspomnianych artykułów w atrakcyjnej cenie i zestawach składających się z takiej liczby elementów, która w Twoim przypadku będzie w pełni wystarczająca.

Klipsy do poziomowania płytek

System poziomowania płytek Klips 1mm 100szt. SET-88 System poziomowania płytek Klips 1mm 100szt. SET-88
Producent: Spoko Tools
Cena:

31,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 55,00 zł

opak
zobacz więcej
  • promocja

Szybkie i dokładnie układanie glazury dzięki klipsom do płytek

Nazwa sklepu Narzędzia Solidne zobowiązuje nas do tego, by swoim Klientom udostępniać wyłącznie właśnie takie produkty, a znajdujące się w ofercie przez nas przygotowanej klipsy do płytek są najlepszym potwierdzeniem tego, że udaje nam się osiągać zamierzony efekt. Są to bowiem artykuły powstałe z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, gwarantujących znaczny poziom odporności na niszczenie. Nie jest to jednak jedyna zaleta, którą się charakteryzują. Proponowane klipsy do poziomowania płytek z powodzeniem mogą zastąpić doskonale znane wszystkim wykończeniowcom krzyżyki, będąc od nich łatwiejszymi w użyciu, a co za tym idzie – pozwalającymi wykonywać pracę z ich użyciem w krótszym czasie. Poza tym należy pamiętać, że są to narzędzia umożliwiające uzyskanie idealnie równo ułożonych płytek różnego rodzaju zarówno na posadzkach, jak i ścianach.

Dostępne w zestawach o różnej liczebności klipsy do poziomowania płytek

Składające się na ofertę naszego sklepu z narzędziami klipsy do poziomowania płytek posiadają niewielkiej grubości stopki, co powoduje, że można śmiało stosować je nawet w sytuacji, gdy pod płytkami znajduje się naprawdę mała ilość wolnej przestrzeni. Korzystając z usług, które świadczymy, łatwo zdołasz nabyć zestawy składające się nawet ze 100 sztuk opisywanych produktów. Aby korzystanie z nich za każdym razem przynosiło Ci oczekiwane efekty, musisz pamiętać, że każdy element powinien być stosowany tylko raz. Nasze klipsy do poziomowania płytek gwarantują wysoką skuteczność podczas układania glazury przede wszystkim za sprawą swojego kształtu, przypominającego odwróconą literę „T”. To ona sprawia, że klips jest w stanie łatwo wcisnąć się w klin, a tym samym docisnąć płytkę do dokładnie takiego poziomu jak pozostałe. Warto przy tym wspomnieć, że można zrobić to ręcznie. Jeżeli chcesz się o tym przekonać osobiście, polecamy sięgnięcie po klipsy do płytek z oferty sklepu Narzędzia Solidne.

Klipsy do płytek – element nowoczesnych systemów układania glazury

Oferowane w tym miejscu klipsy do płytek, jak już wspomnieliśmy, są w stanie bardzo pozytywnie wpłynąć na czas potrzebny do ułożenia glazury, dlatego polecamy sięgnięcie po nie przede wszystkim tym Klientom, którzy chcieliby jak najszybciej ukończyć prace wykończeniowe w danym pomieszczeniu, by następnie przejść do kolejnych. Dzięki naszym produktom jest to jak najbardziej możliwe i – co ważne – nie wpływa negatywnie na efekty podejmowanych działań. Nowoczesne systemy poziomowania są coraz chętniej stosowane nawet przez osoby dotychczas najchętniej korzystające z tradycyjnych rozwiązań, ponieważ wiedzą, że kliny i klipsy do poziomowania płytek tworzą wyjątkowo zgrany duet narzędzi, będący łatwym w użyciu i pozwalającym zaoszczędzić cenny czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl