Opcje przeglądania

Chcesz ozdobić ściany i/lub podłogę w efektowny sposób, używając do tego glazury? W takim razie musisz wiedzieć, że w przeprowadzeniu tej czynności w znacznym stopniu będą w stanie pomóc Ci dostępne w naszej ofercie kliny do poziomowania płytek. Posługując się nimi, nie tylko wykonasz swoją pracę szybciej, ale też zdecydowanie łatwiej osiągniesz zamierzony efekt w postaci jednolitej płaszczyzny kafelków. Polecamy więc zainteresowanie się usługami sklepu Narzędzia Solidne zarówno profesjonalnym robotnikom, jak i amatorom, którzy postanowili spróbować swoich sił w układaniu płytek w kuchni, łazience czy gdziekolwiek indziej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kliny do płytek do kupienia w liczbie 30, 50 lub 100 sztuk

Proponowane przez nas kliny do płytek są obecnie coraz częściej wykorzystywane przez osoby odpowiedzialne za ich układanie. To bowiem niewielkie narzędzia, które pozwalają jednak „zgrać” ze sobą glazurę w taki sposób, by każdy z jej fragmentów znajdował się dokładnie na tym samym poziomie, co pozostałe. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu cała kompozycja prezentuje się korzystnie i profesjonalnie jednocześnie. Możliwe do nabycia w naszym sklepie kliny do poziomowania płytek są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie niezależnie od tego, czy swoim Klientom oferujemy zakup zestawów składających się z 30, 50 czy nawet 100 sztuk. Charakteryzuje je jednocześnie wysoki poziom trwałości, a także niejednolita grubość, ułatwiająca pozyskanie dokładnie takich produktów, jakich potrzebują w danym momencie osoby korzystające z usług sklepu, który prowadzimy.

Kliny do płytek do wciskania szczypcami lub dłońmi

Dużą zaletę oferowanych w tym miejscu klinów do płytek – poza już wymienionymi wcześniej – stanowi możliwość zastosowania ich podczas prac wykończeniowych bez konieczności posługiwania się innymi narzędziami. Jeżeli więc nie dysponujesz szczypcami do nich przeznaczonymi, równie dobrze zdołasz wcisnąć je w odpowiednie miejsca za pomocą własnych rąk. Oferowane wyroby dystrybuujemy już od dłuższego czasu, zapewniając przy tym swoim Klientom dostęp do wariantów w różnych kolorach i o zróżnicowanych parametrach technicznych, lecz zawsze charakteryzujących się wysoką estetyką wykonania. Nasze kliny do poziomowania płytek mogą okazać się szczególnie pomocne osobom, które dopiero pierwszy raz zamierzają samodzielnie przystąpić do układania glazury lub dotychczas nie potrafiły, stosując inne metody, uzyskać zadowalających je efektów.

Możliwe do poziomowania płytek różnego rodzaju kliny z naszej oferty

Z własnego doświadczenia wiemy, że kliny do płytek wraz z klipsami stanowią o wiele wygodniejszy system ich poziomowania niż dawniejsze, które wymagają zastosowania w tym samym celu krzyżyków. Stosując je, nie trzeba bowiem wielokrotnie sprawdzać poziomu powierzchni, na której ma znaleźć się glazura. Ponadto polecane przez nas wyroby nadają się do praktycznie każdego rodzaju płytek, w tym m.in. ceramicznych, gresowych oraz ściennych. Świetnie sprawdzają się podczas robót wykończeniowych przeprowadzanych zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Aby gwarantowały uzyskanie pożądanych efektów, należy jednak każdy z nich zastosować tylko raz. Gdy warunek ten zostanie spełniony, a system poziomowania z użyciem klipsów i klinów do płytek zastosowany prawidłowo, wówczas zostaną one połączone idealnie, w krótkim czasie i bez nadmiernego wysiłku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl